Fietstocht en boekenmarkt voor de zending

- Rehobothkerk Zeist

Een prachtige route is uitgestippeld door Evert-Jan in het gebied tussen Zeist en Amersfoort! Door luchtige bossen afgewisseld door zandverstuivingen slingeren talloze fietspaden waarop de fietsliefhebber zijn hart kan ophalen. U kunt kiezen tussen een route van 30 km of 45 km en aan de hand van een uitgebreide routebeschrijving komt u op de mooiste plekjes! 

2 Opstaplocaties: Parkeerplaats Rehobôthkerk, Bergweg 26, 3701 JD, Zeist of Johannes Calvijnschool Amersfoort, Waterdaal 3, 3817 GV, Amersfoort.

Inschrijfgeld: € 6,- per persoon, tot maximaal € 30,- per gezin. Betalen: contant of via QR code

Vertrektijd: tussen 10.00 en 12.00 uur. 

Wilt u een lunchpakket bestellen? Geef dit op voor 7 juni via emailadres ej.driessen@kliksafe.nl. De kosten van een lunchpakket bedragen € 6,- en een luxe uitvoering kost € 8,-

Als u in Zeist opstapt kunt u even bijkomen, lunchen en ontmoeten bij de Johannes Calvijnschool in Amersfoort. Stapt u in Amersfoort op dan is de stopplaats bij de Rehobothkerk in Zeist.


Tweedehands boeken, duurzaam en voordelig! Dat is in elk geval de overtuiging van de zendingscommissie in Zeist, die in de zomerperiode twee keer een boekenmarkt organiseert. De boekenmarkt wordt gehouden in de hal van onze kerk. 

Het aanbod: Breed assortiment boeken: o.a. theologie, dagboeken, meditatieve boeken romans, kinderboeken, prentenboeken, geschiedenis, kunst, enz.

Zelfgemaakte fotokaarten van Annie van Zuidam voor o.a. huwelijksjubileum, verjaardag, geboorte, enz. 

• Pinautomaat is aanwezig
• Informatie op te vragen via boeken@pzczeist.nl , tel. 06-268 616 91 en www.boeken.pzczeist.nl
• Activiteitenkalender ZGG: http://www.zgg.nl/activiteiten
• Boekwinkeltjes: www.boekwinkeltjes.nl/v/pzc-ze...
• Marktplaats: www.marktplaats.nl/u/p-z-c-zei...

U bent van harte welkom, of u nu gemeentelid, vakantieganger of inwoner in de omgeving bent. Tot ziens bij de boekenmarkt en fietstocht! De opbrengst is voor de Zending!

Hartelijke groet,
PZC Zeist